Klientu vidū polulārākais kravu pārvietošanas veids. Ar autotransportu kravas var nogādāt visās vietās, ja vien uz šo saņemšanas vietu ir iespējams nokļūt ar autotransportu.

SIA Maho esošajiem un topošajiem klientiem piedāvā vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus:

  • Pilno un salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu Latvija, Lietuva, Igaunija.
  • Pilno un salikto kravu starptautiskie pārvadājumi ar autotransportu.
  • Pilno un salikto kravu starptautiskie pārvadājumi ar tempratūras kontroli.
  • Express piegādes Baltijas valstīs.
  • Starptautiskās express piegādes uz/no Eiropas savienības.
  • Pilno un salikto bīstamo (ADR) kravu starptautiskie parvadājumi.
  • Negabarīta un delikāto kravu starptautiskie pārvadājumi ar autotransportu.

SIA Maho klientiem piedāvājam noliktavu pakalpojumus. Mūsu noliktavas atbils A kategorijas un visām ES normatīvo aktu prasībām, kurās varam izvieto pārtikas preces, muitas kravas, bīstamās kravas (ADR), preces ar temperatūras režīmu, kā arī standarta kravas. Noliktavas ir apgādātas ar nepieciešamajām drošības sistēmām, lai tur novieotās kravas būtu pilnā drošībā.

Jūras transports ir viens no senākajiem transporta veidiem, ja kravas ir jānogādā lielos attālumos, kā arī ekonomiskākais no pārvadājuma veidiem lielu kravu piegādēm starp dažādiem kontinentiem.

SIA Maho loģistikas un transporta uzņēmums, nodrošinām klientiem jūras kravu pārvadājumus, kā arī konteineru piegādes no Baltijas valstu ostām līdz saņēmējam.

Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu sazinieties ar mums caur e-pastu; info@maho.lv

SIA Maho pārvadātājām kravām nodrošinām muitas dokumentājas nokārtošanu elektroniski, atbilstoši saņēmēja valsts likumdošanai, lai iespējami īsākā laikā nogādātu kravu pie kravas saņēmēja.

Ātrākais kravu nogādāšanas veids nelieliem sūtījumiem uz lieliem attālumiem.

SIA Maho sadarbībā ar lielākajām avio līnijām piedāvajam klientiem nelielu sūtījumu un kravu nogādāšanu jebkurā pasaules malā ar avio transportu.

SIA Maho, rūpējoties par uzticētajām kravām, savu darbību esam apdrošinājuši ar Civiltiesiko apdrošināšnu, lai izslēgtu riskus kuri var rasties dažādu nelaimes vai neparedzamu apstākļu rezūltātā.

Kā arī pēc klientu pieprasījuma varam veikt tieši jūsu kravas papildus apdrošināšanu sadarbībā ar labākajām apdrošināšanas sabiedrībām.

Jautājumu gadījumā sazinietis ar mums info@maho.lv, labprāt sniegsim atbildes uz jums interesējošajiem jautājumiem.